ΣΥΝΘΕΤΗ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ

Patch cord

Ταξινόμηση προϊόντων:
Καλώδιο Patch cord CR-30M (04.023.0144)
Καλώδιο Patch cord CR-30M (04.023.0144)
Καλώδιο UTP δικτύου CAT5e 30 μέτρα.
Άμεσα διαθέσιμο
16.00€
10.00€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 38%
Αγορά
Καλωδιο USB-Link SPU-C-04
Καλωδιο USB-Link SPU-C-04
Καλώδιο για την δημιουργία ενός δικτύου μεταξύ δυο υπολογιστών δια μέσω της Usb θύρας επικοινωνίας. 5 mpbs, WIN98/ME/2000/XP/win7, Plug & Play, drug & drop, TCP/IP, NETBEUI, IPX/SPX.
Άμεσα διαθέσιμο
9.90€
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0289
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0289
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 2 μέτρα μήκος MTRJ-MTRJ - 62.5/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
15.00€
11.90€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 21%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0291
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0291
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 2 μέτρα μήκος MTRJ-ST - 62.5/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
13.00€
10.00€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 24%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0290
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0290
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 2 μέτρα μήκος MTRJ-SC - 62.5/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
13.00€
10.00€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 24%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0259
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0259
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 2 μέτρα μήκος LC/LC - 9/125 duplex πολύτροπο LSZH.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
66.00€
46.90€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 29%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0258
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0258
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 2 μέτρα μήκος LC/LC - 62.5/125 duplex πολύτροπο LSZH.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
53.50€
39.00€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 28%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0251
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0251
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 2 μέτρα μήκος LC/LC - 50/125 duplex πολύτροπο LSZH.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
52.50€
38.00€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 28%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0276
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0276
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 10 μέτρα μήκος LC/LC - 62.5/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
34.50€
17.00€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 51%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0169
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0169
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 5 μέτρα μήκος LC/LC - 62.5/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
21.50€
13.50€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 38%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0168
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0168
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 3 μέτρα μήκος LC/LC - 62.5/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
17.00€
12.00€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 30%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0167
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0167
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 2 μέτρα μήκος LC/LC - 62.5/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
16.00€
11.00€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 32%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0166
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0166
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 1 μέτρο μήκος LC/LC - 62.5/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
17.00€
11.00€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 36%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0165
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0165
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 15 μέτρα μήκος LC/LC - 50/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
33.00€
21.00€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 37%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0164
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0164
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 10 μέτρα μήκος LC/LC - 50/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
24.50€
16.70€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 32%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0163
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0163
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 5 μέτρα μήκος LC/LC - 50/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
18.00€
13.50€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 25%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0161
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0161
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 2 μέτρα μήκος LC/LC - 50/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
14.00€
11.00€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 22%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0160
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0160
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 1 μέτρο μήκος LC/LC - 50/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
13.00€
10.00€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 24%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.013.0260
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.013.0260
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 2 μέτρα μήκος LC/SC - 9/125 duplex πολύτροπο LSZH.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
66.00€
55.00€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 17%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.013.0254
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.013.0254
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 2 μέτρα μήκος LC/SC - 62.5/125 duplex πολύτροπο LSZH.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
44.00€
39.90€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 10%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0252
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0252
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 2 μέτρα μήκος LC/SC - 50/125 duplex πολύτροπο LSZH.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
44.00€
35.00€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 21%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.30.00023.0174
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.30.00023.0174
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 10 μέτρα μήκος LC/SC - 62.5/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
23.50€
16.00€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 32%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0180
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0180
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 5 μέτρα μήκος LC/SC - 62.5/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
16.00€
12.00€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 25%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0178
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0178
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 2 μέτρα μήκος LC/SC - 62.5/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
13.00€
10.00€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 24%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0177
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0177
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 1 μέτρo μήκος LC/SC - 62.5/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
12.00€
9.30€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 23%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0179
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0179
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 3 μέτρα μήκος LC/SC - 50/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
16.00€
11.00€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 32%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0171
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0171
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 2 μέτρα μήκος LC/SC - 50/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
17.00€
11.00€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 36%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0170
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0170
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 1 μέτρo μήκος LC/SC - 50/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
12.00€
9.20€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 24%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0188
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0188
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 5 μέτρα μήκος LC/ST - 62.5/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
17.00€
12.00€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 30%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0187
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0187
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 3 μέτρα μήκος LC/ST - 62.5/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
14.00€
11.00€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 22%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0186
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0186
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 2 μέτρα μήκος LC/ST - 62.5/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
12.00€
9.90€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 18%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0185
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0185
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 1 μέτρo μήκος LC/ST - 62.5/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
13.00€
10.00€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 24%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0184
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0184
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 5 μέτρα μήκος LC/ST - 50/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
16.30€
11.90€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 27%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0183
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0183
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 3 μέτρα μήκος LC/ST - 50/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
16.00€
11.00€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 32%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0182
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0182
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 2 μέτρα μήκος LC/ST - 50/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
12.00€
10.00€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 17%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0181
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0181
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 1 μέτρo μήκος  LC/ST - 50/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
18.00€
10.00€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 45%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0256
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0256
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 2 μέτρα μήκος ST/ST - 62.5/125 duplex πολύτροπο LSZH.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
34.00€
28.00€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 18%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0208
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0208
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 5 μέτρα μήκος ST/ST - 62.5/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
16.00€
12.00€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 25%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0206
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0206
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 2 μέτρα μήκος ST/ST - 62.5/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
12.00€
8.90€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 26%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0205
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0205
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 1 μέτρο μήκος ST/ST - 62.5/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
12.00€
8.00€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 34%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0204
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0204
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 5 μέτρα μήκος ST/ST - 50/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
15.00€
11.00€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 27%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0203
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0203
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 3 μέτρα μήκος ST/ST - 50/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
18.30€
10.00€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 46%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0202
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0202
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 2 μέτρα μήκος ST/ST - 50/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
12.00€
8.90€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 26%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0201
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0201
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 1 μέτρο μήκος ST/ST - 50/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
11.00€
8.00€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 28%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0257
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0257
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 2 μέτρα μήκος ST/SC - 62.50/125 duplex πολύτροπο LSZH.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
44.00€
31.00€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 30%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0216
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0216
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 5 μέτρα μήκος ST/SC - 62.50/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
14.00€
11.00€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 22%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0215
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0215
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 3 μέτρα μήκος ST/SC - 62.50/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
12.00€
9.00€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 25%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0214
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0214
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 2 μέτρα μήκος ST/SC - 62.50/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
13.00€
8.90€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 32%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0213
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0213
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 1 μέτρο μήκος ST/SC - 62.50/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
12.00€
8.00€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 34%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0212
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0212
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 5 μέτρα μήκος ST/SC - 50/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
16.00€
11.00€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 32%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0211
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0211
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 3 μέτρα μήκος ST/SC - 50/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
11.00€
8.30€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 25%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0210
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0210
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 2 μέτρα μήκος ST/SC - 50/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
11.00€
8.90€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 20%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0209
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0209
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 1 μέτρο μήκος ST/SC - 50/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
12.00€
8.00€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 34%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0261
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0261
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 2 μέτρα μήκος SC/SC - 9/125 duplex πολύτροπο LSZH.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
55.00€
43.70€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 21%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0255
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0255
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 2 μέτρα μήκος SC/SC - 62.5/125 duplex πολύτροπο LSZH.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
44.00€
33.00€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 25%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0269
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0269
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 3 μέτρα μήκος SC/SC - 50/125 duplex πολύτροπο LSZH.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
40.00€
34.00€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 15%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0253
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0253
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 2 μέτρα μήκος SC/SC - 50/125 duplex πολύτροπο LSZH.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
33.00€
27.50€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 17%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0200
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0200
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 10 μέτρα μήκος SC/SC - 62.5/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
22.50€
15.00€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 34%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0199
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0199
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 5 μέτρα μήκος SC/SC - 62.5/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
16.00€
11.00€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 32%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0198
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0198
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 3 μέτρα μήκος SC/SC - 62.5/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
18.30€
9.80€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 47%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0197
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0197
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 2 μέτρα μήκος SC/SC - 62.5/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
11.00€
9.00€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 19%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0196
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0196
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 1 μέτρο μήκος SC/SC - 62.5/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
11.00€
8.00€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 28%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 20 μέτρων 04.023.0195
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 20 μέτρων 04.023.0195
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 20 μέτρα μήκος SC/SC - 50/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
29.30€
23.00€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 22%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 15 μέτρα 04.023.0194
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 15 μέτρα 04.023.0194
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 15 μέτρα μήκος SC/SC - 50/125 duplex πολύτροπο.
Άμεσα διαθέσιμο
26.00€
18.50€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 29%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0193
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0193
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 10 μέτρα μήκος SC/SC - 50/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
22.80€
14.90€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 35%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0192
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0192
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 5 μέτρα μήκος SC/SC - 50/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
12.00€
10.00€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 17%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0191
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0191
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 3 μέτρα μήκος SC/SC - 50/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
12.00€
9.70€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 20%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0190
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0190
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 2 μέτρα μήκος SC/SC - 50/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
11.00€
9.00€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 19%
Αγορά
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0189
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 04.023.0189
Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 1 μέτρο μήκος SC/SC - 50/125 duplex πολύτροπο.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
11.00€
8.00€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 28%
Αγορά
Καλώδιο Patch cord cross 5Mέτρα CR-554
Καλώδιο Patch cord cross 5Mέτρα CR-554
Καλώδιο UTP δικτύου cross CAT5e 5 μέτρα.
Άμεσα διαθέσιμο
6.00€
4.30€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 29%
Αγορά
Καλώδιο Patch cord cross 2Mέτρα CR-221
Καλώδιο Patch cord cross 2Mέτρα CR-221
Καλώδιο UTP δικτύου cross CAT5e 2 μέτρα.
Άμεσα διαθέσιμο
2.00€
1.50€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 25%
Αγορά
Καλώδιο Patch cord 20 μέτρα CR-20M
Καλώδιο Patch cord 20 μέτρα CR-20M
Καλώδιο UTP δικτύου CAT5e 20 μέτρα.
Άμεσα διαθέσιμο
11.00€
8.50€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 23%
Αγορά
Καλώδιο Patch cord 15 μέτρα CR-15M
Καλώδιο Patch cord 15 μέτρα CR-15M
Καλώδιο UTP δικτύου CAT5e 15 μέτρα.
Άμεσα διαθέσιμο
6.00€
4.90€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 19%
Αγορά
Καλώδιο Patch cord 10 μέτρα CR-10M
Καλώδιο Patch cord 10 μέτρα CR-10M
Καλώδιο UTP δικτύου CAT5e 10 μέτρα.
Άμεσα διαθέσιμο
5.00€
4.20€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 16%
Αγορά
Καλώδιο Patch cord 5 μέτρα CR-5M
Καλώδιο Patch cord 5 μέτρα CR-5M
Καλώδιο UTP δικτύου CAT5e 5 μέτρα.
Άμεσα διαθέσιμο
4.00€
2.90€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 28%
Αγορά
Καλώδιο Patch cord 3 μέτρα CR-3M
Καλώδιο Patch cord 3 μέτρα CR-3M
Καλώδιο UTP δικτύου CAT5e 3 μέτρα.
Άμεσα διαθέσιμο
2.50€
1.80€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 28%
Αγορά
Καλώδιο Patch cord 2 μέτρα CR-2M
Καλώδιο Patch cord 2 μέτρα CR-2M
Καλώδιο UTP δικτύου CAT5e  2 μέτρα.
Άμεσα διαθέσιμο
2.80€
1.20€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 58%
Αγορά
Καλώδιο Patch cord 1 μέτρο CR-1M
Καλώδιο Patch cord 1 μέτρο CR-1M
Καλώδιο UTP δικτύου CAT5e 1 μέτρο.
Άμεσα διαθέσιμο
1.50€
0.90€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 40%
Αγορά
Καλώδιο Patch cord 40 μέτρα WR-40M
Καλώδιο Patch cord 40 μέτρα WR-40M
Καλώδιο UTP δικτύου CAT5e 40 μέτρα.
Άμεσα διαθέσιμο
17.00€
11.00€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 36%
Αγορά
Καλώδιο Patch cord 7,5 μέτρα 271-232
Καλώδιο Patch cord 7,5 μέτρα 271-232
Καλώδιο UTP δικτύου CAT5e Patch Cable Straight Λευκό 7,5μ
Άμεσα διαθέσιμο
5.00€
3.50€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 30%
Αγορά
Καλώδιο Patch cord 0.5 μέτρα
Καλώδιο Patch cord 0.5 μέτρα
Καλώδιο UTP δικτύου CAT5e 0.5 μέτρα.
Διαθέσιμο 1-3 μέρες
0.80€
0.50€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 38%
Αγορά
Καλώδιο Patch cord 0.15 εκατοστά 1.3.1
Καλώδιο Patch cord 0.15 εκατοστά  1.3.1
Καλώδιο δικτύου UTP cat5e ,Μήκος καλωδίου: 0,15m Χρώµα: Γκρι
Κατάλληλο: Για σύνδεση συσκευών δικτύου.
Άμεσα διαθέσιμο
0.90€
0.50€ Τιμη web
ΟΦΕΛΟΣ 45%
Αγορά