• ...τα πάντα γύρω απο τον κόσμο των ηλεκτρονικών ...
Καλάθι
Προϊόντα

Tester καλωδίων τηλεφώνου-δικτύου , BNC & USB Andowl Q-316

Τιμή καταστήματος: 20.00€
Τιμή web: 13.50€
Αγορά

Πιστόλι σιλικόνης με Βάση 100W GK-392B T/PRO'SKIT

Τιμή καταστήματος: 15.00€
Τιμή web: 13.60€
Αγορά
Νέο προϊόν
Νέο προϊόν

Πολύχρωμο Strobe με 112 LED σε κόκκινο, πράσινο και μπλε.

Τιμή καταστήματος: 48.00€
Τιμή web: 39.00€

Ασύρματο σύστημα μικροφώνων VHF 2-καναλιών Azusa WR-358LD

Τιμή καταστήματος: 112.00€
Τιμή web: 104.00€
Αγορά
Νέο προϊόν

Καλώδιο οπτικής ίνας λευκό SC/APC 20,0m single mode FTTH

Τιμή καταστήματος: 7.30€
Τιμή web: 5.90€
Αγορά
Νέο προϊόν

Καλώδιο οπτικής ίνας λευκό SC/APC 25,0m single mode FTTH

Τιμή καταστήματος: 8.00€
Τιμή web: 7.00€
Αγορά
Νέο προϊόν

Καλώδιο οπτικής ίνας λευκό SC/APC 30,0m single mode FTTH

Τιμή καταστήματος: 9.00€
Τιμή web: 7.70€
Αγορά
Νέο προϊόν

Καλώδιο οπτικής ίνας λευκό SC/APC 1,0m single mode FTTH

Τιμή καταστήματος: 3.00€
Τιμή web: 2.30€
Αγορά
Νέο προϊόν

Καλώδιο οπτικής ίνας λευκό SC/APC 3,0m single mode FTTH

Τιμή καταστήματος: 3.50€
Τιμή web: 2.60€
Αγορά