ΣΥΝΘΕΤΗ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ

HOME Καλώδια Δικτύου Patch cord Καλώδιο patch οπτικής ίνας 10m. 04.023.0200
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 10m.  04.023.0200
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 10m.  04.023.0200

Καλώδιο patch οπτικής ίνας 10m. 04.023.0200

Κωδ.:158238

Διαθέσιμο 1-3 μέρες

Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 10 μέτρα μήκος SC/SC - 62.5/125 duplex πολύτροπο.



Βάρος : 1.00 kg
22.50€ Στο κατάστημα

15.60€ Τιμη web

ΟΦΕΛΟΣ 31%

Τεμάχια

Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 10 μέτρα μήκος.
Βύσματα: SC/SC.
Τύπος οπτικής: 62.5/125.
Duplex πολύτροπο.

Το www.alifragis.com.gr σας προτείνει

Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies. Με τη χρήση της αποδέχεστε αυτόματα την χρήση των cookies. • ΠληροφορίεςΤο κατάλαβα