ΣΥΝΘΕΤΗ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ

HOME Καλώδια Δικτύου Patch cord Καλώδιο patch οπτικής ίνας 15 μέτρα 04.023.0194
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 15 μέτρα 04.023.0194

Καλώδιο patch οπτικής ίνας 15 μέτρα 04.023.0194

Κωδ.:158232

Διαθέσιμο 1-3 μέρες

Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 15 μέτρα μήκος SC/SC - 50/125 duplex πολύτροπο.

26.00€ Στο κατάστημα

18.50€ Τιμη web

ΟΦΕΛΟΣ 29%

Τεμάχια

Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 15 μέτρα μήκος SC/SC - 50/125 duplex πολύτροπο.

Το www.alifragis.com.gr σας προτείνει

Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies. Με τη χρήση της αποδέχεστε αυτόματα την χρήση των cookies. • ΠληροφορίεςΤο κατάλαβα