ΣΥΝΘΕΤΗ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ

HOME Καλώδια Δικτύου Patch cord Καλώδιο patch οπτικής ίνας 1m. 04.023.0160
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 1m.   04.023.0160
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 1m.   04.023.0160

Καλώδιο patch οπτικής ίνας 1m. 04.023.0160

Κωδ.:158281

Διαθέσιμο 1-3 μέρες

Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 1 μέτρο μήκος LC/LC - 50/125 duplex πολύτροπο.



Βάρος : 0.50 kg
13.00€ Στο κατάστημα

10.00€ Τιμη web

ΟΦΕΛΟΣ 24%

Τεμάχια

Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 1 μέτρο μήκος.
Βύσματα: LC/LC - 50/125.
Duplex πολύτροπο.

Το www.alifragis.com.gr σας προτείνει

Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies. Με τη χρήση της αποδέχεστε αυτόματα την χρήση των cookies. • ΠληροφορίεςΤο κατάλαβα