ΣΥΝΘΕΤΗ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ

HOME Καλώδια Δικτύου Patch cord Καλώδιο patch οπτικής ίνας 1m. 04.023.0170
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 1m.  04.023.0170

Καλώδιο patch οπτικής ίνας 1m. 04.023.0170

Κωδ.:158271

Διαθέσιμο 1-3 μέρες

Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 1 μέτρo μήκος LC/SC - 50/125 duplex πολύτροπο.



Βάρος : 0.50 kg
12.00€ Στο κατάστημα

9.90€ Τιμη web

ΟΦΕΛΟΣ 18%

Τεμάχια

Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 1 μέτρo μήκος.

Βύσματα: LC/SC - 50/125.

Duplex πολύτροπο.

Το www.alifragis.com.gr σας προτείνει

Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies. Με τη χρήση της αποδέχεστε αυτόματα την χρήση των cookies. • ΠληροφορίεςΤο κατάλαβα