ΣΥΝΘΕΤΗ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ

HOME Καλώδια Δικτύου Patch cord Καλώδιο patch οπτικής ίνας 1m. 04.023.0209
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 1m.  04.023.0209
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 1m.  04.023.0209

Καλώδιο patch οπτικής ίνας 1m. 04.023.0209

Κωδ.:158243

Διαθέσιμο 1-3 μέρες

Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 1 μέτρο μήκος ST/SC - 50/125 duplex πολύτροπο.



Βάρος : 0.50 kg
12.00€ Στο κατάστημα

8.50€ Τιμη web

ΟΦΕΛΟΣ 30%

Τεμάχια

Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 1 μέτρο μήκος.
Βύσματα: ST/SC.
Τύπος οπτικής: 50/125.
Duplex πολύτροπο.

Το www.alifragis.com.gr σας προτείνει

Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies. Με τη χρήση της αποδέχεστε αυτόματα την χρήση των cookies. • ΠληροφορίεςΤο κατάλαβα