ΣΥΝΘΕΤΗ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ

HOME Καλώδια Δικτύου Patch cord Καλώδιο patch οπτικής ίνας 2m. 04.023.0182
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 2m. 04.023.0182
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 2m. 04.023.0182

Καλώδιο patch οπτικής ίνας 2m. 04.023.0182

Κωδ.:158264

Διαθέσιμο 1-3 μέρες

Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 2 μέτρα μήκος LC/ST - 50/125 duplex πολύτροπο.



Βάρος : 0.50 kg
12.00€ Στο κατάστημα

10.00€ Τιμη web

ΟΦΕΛΟΣ 17%

Τεμάχια

Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 2 μέτρα μήκος.
Βύσματα: LC/ST - 50/125.
Duplex πολύτροπο.

Το www.alifragis.com.gr σας προτείνει

Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies. Με τη χρήση της αποδέχεστε αυτόματα την χρήση των cookies. • ΠληροφορίεςΤο κατάλαβα