ΣΥΝΘΕΤΗ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ

HOME Καλώδια Δικτύου Patch cord Καλώδιο patch οπτικής ίνας 2m. 04.023.0256
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 2m.  04.023.0256
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 2m.  04.023.0256

Καλώδιο patch οπτικής ίνας 2m. 04.023.0256

Κωδ.:158259

Διαθέσιμο 1-3 μέρες

Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 2 μέτρα μήκος ST/ST - 62.5/125 duplex πολύτροπο LSZH.



Βάρος : 0.50 kg
34.00€ Στο κατάστημα

30.00€ Τιμη web

ΟΦΕΛΟΣ 12%

Τεμάχια

Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 2 μέτρα μήκος.
Βύσματα: ST/ST - 62.5/125.
Duplex πολύτροπο LSZH.

Το www.alifragis.com.gr σας προτείνει

Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies. Με τη χρήση της αποδέχεστε αυτόματα την χρήση των cookies. • ΠληροφορίεςΤο κατάλαβα