ΣΥΝΘΕΤΗ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ

HOME Καλώδια Δικτύου Patch cord Καλώδιο patch οπτικής ίνας 2m. 04.023.0260
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 2m.  04.023.0260

Καλώδιο patch οπτικής ίνας 2m. 04.023.0260

Κωδ.:158280

Διαθέσιμο 1-3 μέρες

Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 2 μέτρα μήκος LC/SC - 9/125 duplex πολύτροπο LSZH.



Βάρος : 0.50 kg
66.00€ Στο κατάστημα

55.00€ Τιμη web

ΟΦΕΛΟΣ 17%

Τεμάχια

Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 2 μέτρα μήκος.
Βύσματα: LC/SC - 9/125.
Duplex πολύτροπο LSZH.

Το www.alifragis.com.gr σας προτείνει

Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies. Με τη χρήση της αποδέχεστε αυτόματα την χρήση των cookies. • ΠληροφορίεςΤο κατάλαβα