ΣΥΝΘΕΤΗ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ

HOME Καλώδια Δικτύου Patch cord Καλώδιο patch οπτικής ίνας 3m. 04.023.0187
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 3m.  04.023.0187
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 3m.  04.023.0187

Καλώδιο patch οπτικής ίνας 3m. 04.023.0187

Κωδ.:158269

Διαθέσιμο 1-3 μέρες

Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 3 μέτρα μήκος LC/ST - 62.5/125 duplex πολύτροπο.



Βάρος : 0.50 kg
14.00€ Στο κατάστημα

11.00€ Τιμη web

ΟΦΕΛΟΣ 22%

Τεμάχια

Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 3 μέτρα μήκος.
Βύσματα: LC/ST - 62.5/125.
Duplex πολύτροπο.

Το www.alifragis.com.gr σας προτείνει

Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies. Με τη χρήση της αποδέχεστε αυτόματα την χρήση των cookies. • ΠληροφορίεςΤο κατάλαβα