ΣΥΝΘΕΤΗ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ

HOME Καλώδια Δικτύου Patch cord Καλώδιο patch οπτικής ίνας 5m. 04.023.0204
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 5m.  04.023.0204
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 5m.  04.023.0204

Καλώδιο patch οπτικής ίνας 5m. 04.023.0204

Κωδ.:158255

Διαθέσιμο 1-3 μέρες

Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 5 μέτρα μήκος ST/ST - 50/125 duplex πολύτροπο.



Βάρος : 0.50 kg
15.00€ Στο κατάστημα

11.70€ Τιμη web

ΟΦΕΛΟΣ 23%

Τεμάχια

Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 5 μέτρα μήκος.
Βύσματα: ST/ST - 50/125.
Duplex πολύτροπο.

Το www.alifragis.com.gr σας προτείνει

Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies. Με τη χρήση της αποδέχεστε αυτόματα την χρήση των cookies. • ΠληροφορίεςΤο κατάλαβα