ΣΥΝΘΕΤΗ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ

HOME Καλώδια Δικτύου Patch cord Καλώδιο patch οπτικής ίνας 5m. 04.023.0208
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 5m.  04.023.0208
Καλώδιο patch οπτικής ίνας 5m.  04.023.0208

Καλώδιο patch οπτικής ίνας 5m. 04.023.0208

Κωδ.:158258

Διαθέσιμο 1-3 μέρες

Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 5 μέτρα μήκος ST/ST - 62.5/125 duplex πολύτροπο.



Βάρος : 0.50 kg
16.00€ Στο κατάστημα

14.00€ Τιμη web

ΟΦΕΛΟΣ 13%

Τεμάχια

Καλώδιο Patch οπτικής ίνας 5 μέτρα μήκος.
Βύσματα: ST/ST - 62.5/125.
Duplex πολύτροπο.

Το www.alifragis.com.gr σας προτείνει

Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies. Με τη χρήση της αποδέχεστε αυτόματα την χρήση των cookies. • ΠληροφορίεςΤο κατάλαβα